Филтри -

Аукции за продажба багери на тркала

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

64 огласа: Аукции за продажба багери на тркала

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 37.820 € SEK 424.000 SEK
Година 2015 Километража 5808 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 10.150 € DKK 75.500 DKK
Година 1999 Километража Сила
Данска, Nordjylland
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 4.014 € SEK 45.000 SEK
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 10344 м/ч Сила
Шведска
аукција 17,84 € SEK 200 SEK
Година Километража 7944 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Година 01/2016 Километража 4594 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 25.000 €
Радиус на копање 4.2 м
Година 2022 Километража 1176 м/ч Сила
Холандија, Ruinerwold
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1984 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Година 01/2016 Километража 6105 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 22.050 € DKK 164.000 DKK
Година 2003 Километража Сила
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Ruinerwold
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година 2011 Километража 15737 м/ч Сила
Холандија, Ruinerwold
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1999 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Радиус на копање 5.16 м
Година 2014 Километража 9206 м/ч Сила
Холандија, Ruinerwold
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Ruinerwold
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 35.200 €
Година 2013 Километража 7322 м/ч Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Длабочина на копање 8700 мм
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Ruinerwold
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 16.800 €
Година 2002 Километража 19597 м/ч Сила
Литванија, Kretinga
Контактирајте го продавачот
аукција 2.230 € SEK 25.000 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Finspång
Контактирајте го продавачот
аукција 17.400 €
Година 1998 Километража 13280 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2003 Километража Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Година 01/2017 Километража 4845 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Година 01/1997 Километража 6791 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 € Без ДДВ
Година 01/2017 Километража 7059 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2009 Километража 11086 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се