Филтри -

Аукции за продажба валјаци за асфалт

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

40 огласа: Аукции за продажба валјаци за асфалт

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ширина на валјак 800 мм
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Година 01/2021 Километража 5 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Година 01/2007 Километража 3720 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година Километража Сила
Холандија, Culemborg
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ширина на валјак 800 мм
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ширина на валјак 1200 мм
Година Километража 983 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Година 01/2022 Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 14.000 €
Евро Euro 3
Година 2009 Километража 6609 м/ч Сила
Литванија, Šilutė
Контактирајте го продавачот
аукција 2.676 € SEK 30.000 SEK
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 4.059 € SEK 45.500 SEK
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 1.829 € SEK 20.500 SEK
Година 2002 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се