Филтри -

Мини валјаци за асфалт Caterpillar

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Мини валјаци за асфалт Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини валјак за асфалт Caterpillar CB14 мини валјак за асфалт Caterpillar CB14 мини валјак за асфалт Caterpillar CB14
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
12.080 €
Година 2006 Километража Сила
Украина, м. Київ
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.900 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 3072 м/ч Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1989 Километража Сила
Норвешка, Bjørkelangen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.589 € NOK 30.000 NOK
Работна брзина 2500 км/ч
Година 1999 Километража 1740 м/ч Сила
Норвешка, Søgne
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Година 1998 Километража 505 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2011 Километража 960 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
12.910 € PLN 55.000 PLN
Година 2008 Километража 1204 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
мини валјак за асфалт Caterpillar CB2.7 мини валјак за асфалт Caterpillar CB2.7
2
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.820 €
Ширина на валјак 1200 мм
Година 2017 Километража 1237 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Година 2016 Километража 1100 м/ч Сила
Украина, Kyiv
мини валјак за асфалт Caterpillar CB24B
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
8.661 € PLN 36.900 PLN
Година 2006 Километража Сила
Полска, Tyszki-Nadbory
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 598 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
11.750 US$ EUR ≈ 11.030 €
Година 1997 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.350 €
Ширина на валјак 1803 мм
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.920 € CZK 530.000 CZK
Година 2019 Километража 713 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража 1678 м/ч Сила
Норвешка, Fauske
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 59 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 525 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 230 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 1840 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 1999 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на валјак 190 мм
Година 2014 Километража 2236 м/ч Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 1424 м/ч Сила
Франција, ILLKIRCH
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се