Валјак за асфалт BOMAG BW75H

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BOMAG
Модел BW75H
Тип валјак за асфалт
Година на производство 01/2006
Прва регистрација 2006-01-01
Нето тежина 1015 кг
Локација Холандија Rucphen
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID ZQ27155
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Field of application: Construction
Verwendungszweck: Bauwesen
Anvendelsesområde: Konstruktion
Ámbito de aplicación: Construcción
Domaine d'application: Construction
Neem voor meer informatie contact op met J.A.J. Jansen (покажи контакти, покажи контакти) Email: покажи контакти Website: покажи контакти

= Meer informatie =

Toepassingsgebied: Bouw
Obszar zastosowania: Budownictwo
Область применения: Строительство
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
валјак за асфалт BOMAG BW 90 AD-2 BOMAG BW 90 AD-2 цена на барање Валјак за асфалт 01/2007 781 м/ч Холандија, Rucphen
валјак за асфалт BOMAG BW 278 BOMAG BW 278 21.000 € Валјак за асфалт 2006-01-01 8125 м/ч Холандија, Roelofarendsveen
валјак за асфалт BOMAG BW 154 AD-4 BOMAG BW 154 AD-4 25.700 € Валјак за асфалт 2006-01-01 4180 м/ч Холандија, Haps
валјак за асфалт BOMAG BW 266 BOMAG BW 266 20.000 € Валјак за асфалт 2006-01-01 4982 м/ч Холандија, Roelofarendsveen
валјак за асфалт BOMAG BW 154 AD-4 AM BOMAG BW 154 AD-4 AM 29.900 € Валјак за асфалт 2007-01-01 4305 м/ч Холандија, Haps
валјак за асфалт BOMAG BW 174 AD BOMAG BW 174 AD 19.370 € Валјак за асфалт 2007-01-01 6150 м/ч Холандија, Haps