Филтри -

Влечени валјаци

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

31 огласа: Влечени валјаци

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
влечен валјак Mecalac MBR71
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Ширина на валјак 2500 мм
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.040 € SEK 12.000 SEK
Ширина на валјак 1450 мм
Година Километража 2182 м/ч Сила
Шведска, Skivarp
влечен валјак BOMAG Towable Single
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
нови влечен валјак Vibrating Roller to suit Skidsteer Loader
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Machineryline
влечен валјак LiuGong CLG6009
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Wouw
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
4.465 € PLN 19.000 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Gramsbergen
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Ширина на валјак 1900 мм
Година Километража Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Година 2019 Километража Сила
Италија, Rome
влечен валјак ABG SAW186 влечен валјак ABG SAW186 влечен валјак ABG SAW186
3
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 1993 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Година Километража 1958 м/ч Сила
Холандија, Holten
влечен валјак BOMAG BW 65 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Сила
Германија, Osterrönfeld
нови влечен валјак Ordem Makina нови влечен валјак Ordem Makina
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи