Огласот Багер гасеничар LIEBHERR R 950 SHD е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер гасеничар LIEBHERR R954C LIEBHERR R954C цена на барање Багер гасеничар 2008 11141 м/ч Австрија, Haid
багер гасеничар VOLVO ECR235DL VOLVO ECR235DL цена на барање Багер гасеничар 2014 11425 м/ч Австрија, Bergheim bei Salzburg
багер гасеничар LIEBHERR R 950 SHD
Продадено
1/13
Цена:
на барање
Марка LIEBHERR
Модел R 950 SHD
Тип багер гасеничар
Година на производство 2013
Работни часови 9100 м/ч
Нето тежина 45400 кг
Локација Австрија Haid
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 110402N
Мотор
Сила 220 kW (299 кс)
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN WLHZ1323AZC036476
Дополнителни информации
Англиски
price: on request