Огласот Багер гасеничар HITACHI Zaxis 135 us е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер гасеничар HITACHI ZX 210 LC-5 B HITACHI ZX 210 LC-5 B цена на барање Багер гасеничар 2016 5100 м/ч Обединето Кралство, Manchester
багер гасеничар KOMATSU PC360LC-10 KOMATSU PC360LC-10 65.810 € Багер гасеничар 2013 7700 м/ч Обединето Кралство, Billingham
багер гасеничар CATERPILLAR 308E 2CR CATERPILLAR 308E 2CR цена на барање Багер гасеничар 2013 7100 м/ч Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
багер гасеничар HITACHI HITACHI 16.000 US$ Багер гасеничар 2013 4012 м/ч Кина
багер гасеничар HITACHI ZX200 HITACHI ZX200 цена на барање Багер гасеничар 2013 3200 м/ч Кина, Shanghai
багер гасеничар HITACHI Zaxis 135 us
Продадено
1/1
Цена:
на барање
Марка HITACHI
Модел Zaxis 135 us
Тип багер гасеничар
Година на производство 2013
Работни часови 7000 м/ч
Локација Обединето Кралство Newry
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KY27402
Дополнителна опрема
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
price: £POA
mileage: 7000 hours
2013 Hitachi Zaxis 135 us
Zero Tail Swing
Good Undercarraige
Good Tracks
Piped for Hammer
C/W Two Digging Buckets
One Owner from New
Well Maintianed ex UK major company
Прикажи цел коментар