Филтри -

Пумпи за бетон MAN

Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

105 огласа: Пумпи за бетон MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Марка на пумпа за бетон Sebhsa Модел на пумпа за бетон 32M Висина на подигање на бетон 32 м
Година 1992 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 83490 км Сила
Холандија, Roermond
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон 28m+9m3 Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 10/2014 Километража 218000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон BSF24-4.16 H Висина на подигање на бетон 24 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 160 m3/ч
Година 03/2016 Километража 179000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
280.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 38 м
Година 2015 Километража 120000 км Сила
Украина, Chernivtsi
пумпа за бетон Cifa 28m+9m3  на шасија MAN TGS 35.440 Cifa 28m+9m3, pumi, mixer-pump, 2014year, euro 6, TOP пумпа за бетон Cifa 28m+9m3  на шасија MAN TGS 35.440 Cifa 28m+9m3, pumi, mixer-pump, 2014year, euro 6, TOP
2
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон 28m+9m3 Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 10/2014 Километража 218000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон TMM21-3
Година 02/2008 Километража 529040 км Сила
Холандија, Nijmegen
аукција 55.140 € SEK 638.000 SEK
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон K45H
Година 2015 Километража 28086 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 52 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 160 m3/ч
Година 08/2012 Километража 171000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
120 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-04-30 Километража 496806 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон KCP Модел на пумпа за бетон 28ZX Висина на подигање на бетон 289 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 120 m3/ч
Година 2008 Километража 198000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Модел на пумпа за бетон 28 Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 70 m3/ч
Година 02/2024 Километража 1200 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон 31m Висина на подигање на бетон 31 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 89 m3/ч
Година 10/2004 Километража 408000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон 31m Висина на подигање на бетон 31 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 89 m3/ч
Година 10/2004 Километража 408000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 423000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
191.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 06/2018 Километража 132000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
143.800 € TRY 4.950.000 TRY
Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон K47XRZ Висина на подигање на бетон 47 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2005 Километража 224246 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
206.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на пумпа за бетон Schwing Модел на пумпа за бетон S36
Година 2015-12 Километража Сила
Германија, Königs Wusterhausen
Контактирајте го продавачот
64.550 € PLN 275.000 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон BSF 31.16H Висина на подигање на бетон 31 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Притисок 360 бар Тип на кабина Active Space
Година 05/2000 Километража 334297 км Сила
Полска, Nowa Wieś
Контактирајте го продавачот
270.000 €
Марка на пумпа за бетон JunJin Модел на пумпа за бетон JJV-5Z6318 Висина на подигање на бетон 63 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 181 m3/ч
Година 2007 Километража 125400 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон K3-XL/36 Висина на подигање на бетон 36 м Притисок 370 бар Капацитет 150 m3/ч
Година 1997 Километража 343964 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Марка на пумпа за бетон Schwing Висина на подигање на бетон 30 м
Година 1984 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M 24-4
Година 06/2015 Километража 132456 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
нови пумпа за бетон MAN TGS 26.510 6x4 SWAN TSP 38-5 160RZ    ( 38m ) нови пумпа за бетон MAN TGS 26.510 6x4 SWAN TSP 38-5 160RZ    ( 38m )
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
нови пумпа за бетон MAN TGS 26.510 6x4 SWAN TSP 38-5 160RZ    ( 38m ) нови пумпа за бетон MAN TGS 26.510 6x4 SWAN TSP 38-5 160RZ    ( 38m )
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Претплати се