Филтри -

Кранови HYDROS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Кранови HYDROS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка HYDROS DS402(KC6471-A) автодигалка HYDROS DS402(KC6471-A) автодигалка HYDROS DS402(KC6471-A)
3
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 40000 кг Висина на подигање 35 м
Година 1988 Километража Сила
Полска, Wierzbica
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се