Филтри -

Кранови Cattaneo

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

19 огласа: Кранови Cattaneo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
кула кран Cattaneo CM 73 A
1
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Кула кран
Носивост 1800 кг Висина на подигање 18.2 м Дофат на стрела 21 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
114.300 € PLN 490.000 PLN
Кула кран
Година 2018 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Pałecznica
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 27 м Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Marche-en-Famenne
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Кула кран
Носивост 1200 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 2200 кг Висина на подигање 19.7 м Дофат на стрела 28 м
Година 2006 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 1800 кг Висина на подигање 27 м Дофат на стрела 21 м Капацитет на крајот на стрелата 0.75 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Palmanova
кула кран Cattaneo CM76
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 2000 кг Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 26 м Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 2001 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Cattaneo CM 70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1999 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2001 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран Cattaneo CM 67
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1994 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Cattaneo CM 61 B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18 м
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Кула кран
Носивост 1200 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Rome
кула кран Cattaneo CM 74
1
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Кула кран
Висина на подигање 18.7 м Дофат на стрела 27 м
Година 1998 Километража Сила
Италија, Albinea
нови кула кран Cattaneo CM271S1 Zimmererkran нови кула кран Cattaneo CM271S1 Zimmererkran нови кула кран Cattaneo CM271S1 Zimmererkran
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Forstinning
кула кран Cattaneo CM90S4 кула кран Cattaneo CM90S4 кула кран Cattaneo CM90S4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 41 м Капацитет на крајот на стрелата 1000 т
Година 2014 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Forstinning
кула кран Cattaneo CM82S4 кула кран Cattaneo CM82S4 кула кран Cattaneo CM82S4
3
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2016 Километража Сила
Германија, Forstinning
кула кран Cattaneo 61 B  GRU AUTOMONTANTE кула кран Cattaneo 61 B  GRU AUTOMONTANTE кула кран Cattaneo 61 B  GRU AUTOMONTANTE
3
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Кула кран
Носивост 1200 кг Висина на подигање 16.5 м Дофат на стрела 18 м Капацитет на крајот на стрелата 0.6 т
Година 2002 Километража Сила
Италија, Florence
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи