Филтри -

Асфалт плочи XCMG

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

40 огласа: Асфалт плочи XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.355 US$ EUR ≈ 1.250 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 13500 мм Ширина на полагање 3000 мм Работна брзина 3.3 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
112.800 US$ EUR ≈ 104.000 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 8000 мм Ширина на полагање 2500 мм Работна брзина 3 км/ч Капацитет на резервоар 15 м³
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Асфалт павер со тркала
Максимална дебелина на полагање 4500 мм Ширина на полагање 2000 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2014 Километража 1890 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 110.700 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 7500 мм Ширина на полагање 7500 мм Работна брзина 3 км/ч Капацитет на резервоар 600 м³
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 106.100 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 9000 мм Ширина на полагање 9000 мм Работна брзина 2.6 км/ч
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
асфалт павер со тркала XCMG RP602L асфалт павер со тркала XCMG RP602L асфалт павер со тркала XCMG RP602L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 03/2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
50.800 US$ EUR ≈ 46.850 €
Асфалт павер со тркала
Максимална дебелина на полагање 4500 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 20 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
76.000 US$ EUR ≈ 70.090 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 5000 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 129.100 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 10500 мм Ширина на полагање 2500 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 2020 Километража 2345 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
162.000 US$ EUR ≈ 149.400 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 8000 мм Ширина на полагање 8000 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
132.000 US$ EUR ≈ 121.700 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 6 мм Ширина на полагање 6000 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
63.600 US$ EUR ≈ 58.660 €
Асфалт павер гасеничар
Максимална дебелина на полагање 4500 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 3.6 км/ч
Година 2021 Километража 158 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер со тркала XCMG RP603L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP355
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP403
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер со тркала XCMG RP453L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP453LS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP603
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP603 (modelo ruso)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP753
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP803
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP903
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP903S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP953S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година Километража Сила
Чиле
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи