Филтри -

Асфалт плочи гасеничар XCMG

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Асфалт плочи гасеничар XCMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
76.000 US$ EUR ≈ 71.440 €
Максимална дебелина на полагање 5000 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 131.600 €
Максимална дебелина на полагање 10500 мм Ширина на полагање 2500 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 2020 Километража 2345 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
162.000 US$ EUR ≈ 152.300 €
Максимална дебелина на полагање 8000 мм Ширина на полагање 8000 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
132.000 US$ EUR ≈ 124.100 €
Максимална дебелина на полагање 6 мм Ширина на полагање 6000 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
63.600 US$ EUR ≈ 59.790 €
Максимална дебелина на полагање 4500 мм Ширина на полагање 3400 мм Работна брзина 3.6 км/ч
Година 2021 Километража 158 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP355
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP403
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP453LS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP603
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP603 (modelo ruso)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP753
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP803
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP903
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP903S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP953S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP953T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP1253T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 141.000 €
Максимална дебелина на полагање 12000 мм Ширина на полагање 2500 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
113.000 US$ EUR ≈ 106.200 €
Максимална дебелина на полагање 9 мм Ширина на полагање 7500 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 12/2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
328.000 US$ EUR ≈ 308.300 €
Максимална дебелина на полагање 18500 мм Ширина на полагање 3000 мм
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
328.000 US$ EUR ≈ 308.300 €
Максимална дебелина на полагање 16500 мм Ширина на полагање 3000 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
72.000 US$ EUR ≈ 67.680 €
Максимална дебелина на полагање 8000 мм Ширина на полагање 3000 мм Работна брзина 3 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 103.400 €
Максимална дебелина на полагање 7500 мм Ширина на полагање 2500 мм Работна брзина 3 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
232.000 US$ EUR ≈ 218.100 €
Максимална дебелина на полагање 10000 мм Ширина на полагање 3000 мм
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се