Филтри -

Фрези за асфалт XCMG

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Фрези за асфалт XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
27.900 US$ EUR ≈ 25.720 €
Ширина на опфаќање 500 мм Длабочина на обработка 210 мм
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
159.000 US$ EUR ≈ 146.600 €
Ширина на опфаќање 2200 мм Длабочина на обработка 330 мм
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.900 US$ EUR ≈ 45.080 €
Ширина на опфаќање 1000 мм Длабочина на обработка 300 мм
Година 2016 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.590 €
Ширина на опфаќање 500 мм Длабочина на обработка 210 мм
Година 2015 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
50.900 US$ EUR ≈ 46.920 €
Ширина на опфаќање 500 мм Длабочина на обработка 210 мм
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
нови фреза за асфалт XCMG XM353
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM1305F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM2005K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM200K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM503
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM503K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM1003K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM1205F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM1003
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM200II
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM1005H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM200KII
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
нови фреза за асфалт XCMG XM1303K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.250 €
Ширина на опфаќање 500 мм Длабочина на обработка 210 мм
Година 11/2020 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 2000 мм Длабочина на обработка 330 мм
Година 2024 Километража Сила
Кина, 合肥市
Контактирајте го продавачот
49.900 US$ EUR ≈ 46.000 €
Ширина на опфаќање 500 мм Длабочина на обработка 210 мм
Година 2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи