Филтри -

Фрези за асфалт Caterpillar

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Фрези за асфалт Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 4141 м/ч Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 1000 мм Длабочина на обработка 305 мм
Година 2007 Километража 3665 м/ч Сила
Германија, Eschenburg
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
480.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Километража 613 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.140 €
Ширина на опфаќање 2006 мм Длабочина на обработка 305 мм
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Hefei
фреза за асфалт Caterpillar PM-312 фреза за асфалт Caterpillar PM-312 фреза за асфалт Caterpillar PM-312
3
Контактирајте го продавачот
395.000 US$ EUR ≈ 364.100 €
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 7200 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
222.000 €
Ширина на опфаќање 1000 мм Длабочина на обработка 330 мм
Година 2019 Километража 1350 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 61.760 €
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Ширина на опфаќање 1000 мм Длабочина на обработка 330 мм
Година 2020 Километража 548 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 47.940 €
Евро Euro 6
Година 05/2017 Километража 3600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 7373 м/ч Сила
Холандија, Deurne
фреза за асфалт Caterpillar PM-201 фреза за асфалт Caterpillar PM-201
2
Контактирајте го продавачот
225.000 US$ EUR ≈ 207.400 €
Година 2005 Километража 6007 м/ч Сила
Мексико, Hermosillo Sonora
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 870 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
340.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Година 2019 Километража 3175 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 3652 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.200 €
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Година 2020 Километража 548 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Година 2018 Километража 1437 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018-01-18 Километража Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
47.500 US$ EUR ≈ 43.790 €
Ширина на опфаќање 2010 мм Длабочина на обработка 320 мм
Година 2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи