Филтри -

Асфалт плочи Caterpillar

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Асфалт плочи Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
104.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 3020 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 7800 мм
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rytwiany
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 8 м/ч Сила
Ирска, Portlaoise
Контактирајте го продавачот
100.900 € GBP 85.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2016 Километража 2573 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.690 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 7040 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 202.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година Километража 4300 м/ч Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 197.400 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2018 Километража 6550 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 146.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 6100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 1500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 5000 мм
Година 2020 Километража 2372 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Ширина на полагање 3 мм
Година 2014 Километража 8050 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2011 Километража 4356 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Максимална дебелина на полагање 4000 мм Ширина на полагање 3200 мм
Година 2009 Километража 3800 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Асфалт павер гасеничар
Ширина на полагање 2600 мм
Година 1992 Километража 910 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2016 Километража 2236 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2021 Километража 260 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 3600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
асфалт павер со тркала Caterpillar AP500F
1
Контактирајте го продавачот
67.630 € GBP 57.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2017 Километража 5800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2020 Километража 959 м/ч Сила
Франција, Moissy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража 3269 м/ч Сила
Кина, Hefei
асфалт павер со тркала Caterpillar AP300F
1
Контактирајте го продавачот
107.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 6555 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 6800 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2011 Километража 7580 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи