Филтри -

Градежни машини XCMG од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Градежни машини XCMG од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
1 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Висина на подигање 46 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2021 Километража 5000 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 90.930 €
Грејдер
Година 2024 Километража 18 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Градежна скала
Година 02/2018 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 5000 кг Брзина 60 км/ч
Година 2023 Километража 1500 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Мини кран
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2023 Километража 1200 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2023 Километража 6 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи