Филтри -

Градежни машини WIRTH од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини WIRTH од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
машина за дупчење WIRTH MAN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 4229 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење WIRTH ECO 1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража Сила
Германија, Altlußheim
машина за дупчење WIRTH Sonstige Wirth Ecodrill Kellybar 394/3/30 машина за дупчење WIRTH Sonstige Wirth Ecodrill Kellybar 394/3/30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, 10318
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се