Филтри -

Градежни машини WIRTH од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини WIRTH: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 18986 м/ч Сила
Холандија, Beemster
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Машина за дупчење
Година 1995 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење WIRTH Eco 1 машина за дупчење WIRTH Eco 1 машина за дупчење WIRTH Eco 1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила 82 кс
Австрија, Wien
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Машина за дупчење
Година 1992 Километража 15000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1988 Километража 2300 м/ч Сила 70 кс
Белгија, Bruxelles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
машина за дупчење WIRTH MAN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 4229 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
машина за дупчење WIRTH ECO 1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража Сила
Германија, Altlußheim
машина за дупчење WIRTH Sonstige Wirth Ecodrill Kellybar 394/3/30 машина за дупчење WIRTH Sonstige Wirth Ecodrill Kellybar 394/3/30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Контактирајте го продавачот
25.720 € PLN 120.000 PLN
Машина за дупчење
Година 1969 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, 10318
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1992 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се