Филтри -

Градежни машини VOLKSWAGEN од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VOLKSWAGEN: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Носивост 415 кг
Година 2009-07 Километража 28509 км Сила 109 кс
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 2011 Километража 119558 км Сила
Шведска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 14 м
Година 2015-06 Километража 142731 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2010-01-01 Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 640 кг
Година 01/2000 Километража 233000 км Сила 110 кс
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
41.050 € HUF 15.050.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел LDT-140-TBX Висина на подигање 14 м
Година 2016 Километража 164062 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.500 € PLN 119.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 201HP Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 10 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 46000 км Сила
Полска, Siodła
Контактирајте го продавачот
30.680 € BGN 60.000 BGN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 187-PRO Висина на подигање 18 м Носивост 250 кг
Година 02/2011 Километража 161000 км Сила 163 кс
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
40.920 € HUF 15.000.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 28509 км Сила 109 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB270.3 Висина на подигање 27 м Носивост 230 кг
Година 2016-01-01 Километража 26196 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Versalift ET-36-LFHD Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LFHD Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LFHD Висина на подигање 13.8 м Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LFHD Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LFHD Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се