Филтри -

Градежни машини Volkswagen

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Носивост 415 кг
Година 2009-07 Километража 28509 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 10.5 м Дофат на стрела 6.5 м Носивост 950 кг
Година 07/2003 Километража 220659 км Сила
Германија, Bad Bentheim
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Автодигалка
Носивост 2220 кг Евро Euro 4
Година 2008-02-15 Километража 123645 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
аукција 15.010 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2012 Километража 151599 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
18.450 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел GKA12 Дофат на стрела 7 м
Година 12/2002 Километража 18044 км Сила
Германија, Monchengladbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се