Филтри -

Градежни машини Tatra од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини Tatra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Tatra 815 MP 27
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1987 Километража Сила
Чехија, Havlíčkův Brod
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер со предниот лопата
Година 1997 Километража 1136909 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1979 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
42.670 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1983 Километража 1404 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Пумпа за бетон
Година 1993 Километража 8329 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
19.290 € PLN 88.950 PLN
Автодигалка
Година 1988 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Gorzów Wielkopolski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 19 м Носивост 16000 кг
Година 1990 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 27 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
18.430 € PLN 85.000 PLN
Автодигалка
Модел DUT-0203 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 20 м
Година 1990 Километража Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
35.980 € CZK 880.000 CZK
Автодигалка
Година 1986 Километража 423000 км Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
19.620 € CZK 480.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Година 1984 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Автодигалка
Носивост 8000 кг
Година 1987 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
34.740 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160 кг
Година 02/1990 Километража 1157 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1979 Километража 22927 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1988 Километража Сила
Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
Контактирајте го продавачот
28.580 € CZK 699.000 CZK
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се