Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Европа

Резултати од пребарување: 847 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

847 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 17840 кг
Година 04/2006 Километража 317287 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 06/2014 Километража 201000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 316584 км Сила
Холандија, Roermond
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 10 км Сила
Чехија, Praha 10
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1999 Километража 450000 км Сила
Полска, Pasłęk
Контактирајте го продавачот
51.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел France Elevateur Type: Topy 10.2i Носивост 724 кг
Година 08/2024 Километража 63 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
212.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 05/2016 Километража 182000 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
65.990 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 09/2019 Километража 112993 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 01/2020 Километража 67300 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 06/2019 Километража 133000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2024-06 Километража 500 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2024-06 Километража 500 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2020-06 Километража 102835 км Сила
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Камион-мешалка
Година 04/2016 Километража 230000 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
34.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18725 кг
Година 2008-02-01 Километража 344354 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2002 Километража 170000 км Сила
Полска, Tomaszów Lubelski
Контактирајте го продавачот
111.741 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2021-04 Километража 77261 км Сила
Германија, Regensburg
пумпа за бетон Sermac  на шасија Mercedes-Benz Arocs Sermac 65-6 m 6RZ65
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 23500 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 158000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 21000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 179000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 9425 кг
Година 02/2012 Километража 271432 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18836 кг
Година 02/2017 Километража 112201 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 19735 кг
Година 11/2017 Километража 70785 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
48.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 9045 кг
Година 08/2015 Километража 203220 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 30400 кг
Година 06/2008 Километража 503764 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 847 огласа
Прикажи