Филтри -

Градежни машини Caterpillar од Европа

Резултати од пребарување: 4558 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4558 огласа: Градежни машини Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 35 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Mayrhofer Baumaschinen
4 години на Machineryline
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2017 Километража 8716 м/ч Сила
Франција, Péronne
натоварувач со тркала Caterpillar 962M натоварувач со тркала Caterpillar 962M
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Булдожер
Година Километража 22696 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 16173 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Уривање багер
Година 2009 Километража 5994 м/ч Сила
Франција, Trading
Контактирајте го продавачот
155.000 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2966 м/ч Сила
Франција, Aix-en-Provence
товарач гасеничар Caterpillar D5 товарач гасеничар Caterpillar D5 товарач гасеничар Caterpillar D5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1981 Километража 8000 м/ч Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7115 м/ч Сила
Франција, Pontoise
Контактирајте го продавачот
97.010 € PLN 449.000 PLN
Багер на тркала
Година 2018 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, Strzyżew
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража 35 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
булдожер Caterpillar D6H за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2014 Километража 8213 м/ч Сила
Полска, Wadowice
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 11470 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 9500 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Телескопски натоварувач на тркала
Година Километража Сила
Луксембург, Lu-7737 Colmar-Berg
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 12105 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 12472 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Евро Euro 5
Година 07/2023 Километража 87 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 12/2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
64.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 12/2013 Километража 5890 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
191.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 11/2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 12/2022 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 11/2020 Километража 1527 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 10/2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4558 огласа
Прикажи
Претплати се