Филтри -

Градежни машини BOMAG од Европа

Резултати од пребарување: 770 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

770 огласа: Градежни машини BOMAG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2011 Километража 8200 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2010 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
30.680 € PLN 138.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 4645 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
69.890 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 3997 м/ч Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2009-01-01 Километража 1959 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
аукција 1.846 € DKK 13.750 DKK
Вибро плоча
Година 2006 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 5781 м/ч Сила
Германија, Halver
Контактирајте го продавачот
51.120 € PLN 229.900 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 1400 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 749 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1000 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 380 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 736 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 770 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 905 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2015 Километража 1040 м/ч Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 1835 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
13.120 € PLN 59.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража 8586 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 10/2010 Километража Сила
Романија, Galati
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2019 Километража 997 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2018 Километража 105 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2014 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2017 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 770 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се