Филтри -

Градежни машини MAN од Европа

Резултати од пребарување: 640 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

640 огласа: Градежни машини MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 10.5 м Капацитет на крајот на стрелата 5.5 т
Година Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Носивост 19480 кг
Година 06/2008 Километража 397846 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016-07-21 Километража 160230 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел X-HIPRO 302 E-7 Висина на подигање 20.8 м
Година 2018-10-23 Километража 309518 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
48.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 217744 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
44.570 € PLN 190.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт WUMAG Модел WT 250 Висина на подигање 25 м Работна висина на подигање 25 м Дофат на стрела 17.4 м
Година 10/2003 Километража 106000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2004 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Модел LT9.7H 9m3
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Gdańsk, Stogi z Przeróbką (Polska)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Модел LT 105 EH
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Gdańsk, Stogi z Przeróbką (Polska)
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 442000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 18260 кг Капацитет на крајот на стрелата 6.5 т
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 15520 кг
Година 2013 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 15700 кг
Година 2014 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 15105 кг
Година 2014 Километража 520000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
62.200 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел Fassi F175A.0.23 Носивост 11130 кг
Година 2015 Километража 188000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел Fassi F235 Носивост 15500 кг
Година 2017 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 09/2005 Километража 322131 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
46.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 10/2002 Километража 364000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
79.611 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018-01 Километража 155321 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Носивост 4090 кг
Година 03/1994 Километража Сила
Холандија, Heerenveen
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 238000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 3000 кг
Година 2011-09-23 Километража 84051 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2014 Километража 131000 км Сила
Холандија, Hoorn
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 247602 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15330 кг
Година 2015 Километража 271173 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 640 огласа
Прикажи