Филтри -

Градежни машини Liebherr од Европа

Резултати од пребарување: 2212 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2212 огласа: Градежни машини Liebherr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Ltm 1090 Висина на подигање 71 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 19 м
Година 1999 Километража Сила
Полска, Bogucin
Import-Export Artur Stróżyk
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070 Висина на подигање 50 м Носивост 70000 кг
Година 01/1990 Километража Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел FKL 10 Висина на подигање 13 м
Година 1987 Километража 30000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 26 м Дофаќач 9 м
Година 1995 Километража 120000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1030/2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 1998 Километража 140000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1040 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 35 м
Година 2007 Километража 104000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1045 Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 34 м Дофаќач 16 м
Година 2003 Километража 234000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 10.52 м
Година 1999-02-16 Километража 65300 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
139.500 €
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2004 Километража 70818 км Сила
Холандија, Weurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 95397 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража 58312 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража 92000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 110000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 60883 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2011 Километража 45014 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража 90298 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 125177 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2011 Километража 9671 м/ч Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 145000 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2011 Километража 9671 м/ч Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 111081 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 58152 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2006 Километража 16050 м/ч Сила
Полска, Wolanowska 193 - 26-601 Radom, Mazowieckie (Polska)
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 8666 м/ч Сила
Полска, Wolanowska 193 - 26-601 Radom, Mazowieckie (Polska)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2212 огласа
Прикажи
Претплати се