Филтри -

Градежни машини Tatra

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

44 огласа: Градежни машини Tatra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AD 20
Година 09/1989 Километража 3127 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
10.060 € CZK 249.000 CZK
Автодигалка
Година 1982 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.290 € CZK 799.000 CZK
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1988-03 Километража 21982 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер со предниот лопата
Година 1997 Километража 1136909 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1979 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
аукција 7.637 € CZK 189.000 CZK
Вакуум багер
Модел FABOK
Година 01/1987 Километража 31453 км Сила
Чехија, Nesuchyně
Контактирајте го продавачот
9.680 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Година 1979 Километража 22927 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
6.099 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Chelyabinecz
Година 1974 Километража 113426 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 11900 кг
Година 1996 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 28000 кг
Година 1985 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1989 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
24.799 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1988 Километража 158493 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1972 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1983 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 20000 кг
Година 1981 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AD 20
Година 01/1981 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Автодигалка
Носивост 8000 кг
Година 1987 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Bumar Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м Носивост 28 кг
Година 1987 Километража 31000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел ČKD AD20 Носивост 85 кг
Година 02/1990 Километража 124461 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Пумпа за бетон
Година 1993 Километража 8329 м/ч Сила
Чехија
телескопски багер Tatra UDS-114
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Телескопски багер
Година 06/1989 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
30.710 € CZK 760.000 CZK
Автодигалка
Година 1986 Километража 423000 км Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 11262 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Bumar Модел TATRA T 815 CKD AD 28 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 22 м Носивост 28000 кг Капацитет на крајот на стрелата 28 т Брзина 90 км/ч
Година 07/1986 Километража 128747 км Сила
Полска
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи