Machineryline » Градежни машини » Градежни машини TADANO FAUNCATERPILLARFABOGENIEHITACHIJCBJLGKOMATSULIEBHERRVOLVOXCMG » Градежни машини TADANO FAUN од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини TADANO FAUN од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини TADANO FAUN од Обединетото Кралство: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка TADANO FAUN ATF45-3 автодигалка TADANO FAUN ATF45-3 автодигалка TADANO FAUN ATF45-3
3
Контактирајте го продавачот
136.100 € GBP 115.000 GBP
Автодигалка
Година 2006 Километража 70000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
156.200 € GBP 132.000 GBP
Автодигалка
Дофат на стрела 40.2 м Дофаќач 16 м
Година 2004 Километража 110000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка TADANO FAUN ATF 70-4 автодигалка TADANO FAUN ATF 70-4 автодигалка TADANO FAUN ATF 70-4
3
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Автодигалка
Година 1997 Километража 50490 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Oxon
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Автодигалка
Година 2009 Километража 115000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
540.000 €
Автодигалка
Година 2012 Километража 57337 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 40 м Носивост 60000 кг
Година 2005 Километража 75000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Автодигалка
Година 2007 Километража 37000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Автодигалка
Марка на кран Tadano Дофат на стрела 40.2 м Носивост 60000 кг
Година 2007 Километража 85000 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
195.300 € GBP 165.000 GBP
Автодигалка
Дофат на стрела 44 м
Година 2006 Километража 102956 км Сила
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се