Филтри -

Градежни машини Tadano Faun

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

90 огласа: Градежни машини Tadano Faun

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 80-4 Висина на подигање 65 м Дофат на стрела 48.5 м Дофаќач 16 м
Година 2007 Километража 111000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 70G-4 Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 44 м
Година 2012 Километража 193000 км Сила
Полска, Częstochowa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 40G-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 10 м
Година 2008 Километража 240000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
349.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 52.1 м Дофаќач 16 м
Година 2015 Километража 70000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF65G-4 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 16 м
Година 2009 Километража 103000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Faun Модел ATF 60-3 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м
Година 2007 Километража 188000 км Сила
Полска, Częstochowa
автодигалка Tadano Faun ATF 65 G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 44 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 65 т
Година 2011 Километража Сила
Холандија
автодигалка Tadano Faun ATF 160G-5 автодигалка Tadano Faun ATF 160G-5 автодигалка Tadano Faun ATF 160G-5
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 18575 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 130000 кг
Година 2018 Километража 25300 км Сила
Германија, Mainburg
автодигалка Tadano Faun ATF70G-4
1
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 52.1 м Носивост 70000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2016 Километража 68552 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 290000 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража 92298 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 71165 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража 1567 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
70.600 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1999-01 Километража Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
автодигалка Tadano Faun ATF220G-5
1
Контактирајте го продавачот
695.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 68 м Дофаќач 13.2 м Носивост 220000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2014 Километража 18557 км Сила
Латвија, Riga
автодигалка Tadano Faun ATF 220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 68 м Дофаќач 13 м Капацитет на крајот на стрелата 220 т
Година 2006 Километража Сила
Холандија
автодигалка Tadano Faun ATF 100 G-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 51 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2015 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража 95835 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
автодигалка Tadano Faun ATF 60-3 автодигалка Tadano Faun ATF 60-3 автодигалка Tadano Faun ATF 60-3
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 58.4 м Дофат на стрела 40.2 м Дофаќач 16 м
Година 2004 Километража 36270 км Сила
Украина, Одесская обл
автодигалка Tadano Faun ATF 60-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 57 м Капацитет на крајот на стрелата 60 т Брзина 80 км/ч
Година 2003 Километража 105000 км Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Tadano ATF 100-G4 на шасија Tadano Faun ATF 100-G4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел ATF 100-G4 Дофаќач 51.2 м Носивост 100000 кг Брзина 9729 км/ч
Година 2016 Километража 9729 км Сила
Франција, Plourhan
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2007 Километража 63717 км Сила
Латвија, Riga
автодигалка Tadano Faun ATF 160 G 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 75 м Капацитет на крајот на стрелата 160 т Брзина 80 км/ч
Година 2005 Километража 115000 км Сила
Финска, Helsinki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се