Филтри -

Градежни машини Stavostroj од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Stavostroj

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.969 € PLN 8.500 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 1991 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
13.220 € HUF 5.200.000 HUF
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 1072 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
вибрационен валјак за земја Stavostroj  VV111
1
Контактирајте го продавачот
9.264 € PLN 40.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1986 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Pobiedziska
Контактирајте го продавачот
18.530 € PLN 80.000 PLN
Валјак со гуми
Година 1986 Километража Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
13.430 € PLN 58.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1985 Километража 568 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
10.496 €
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 8029 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1982 Километража Сила
Полска, Jordanow
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се