Филтри -

Градежни машини Stavostroj

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини Stavostroj

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак со гуми Stavostroj валјак со гуми Stavostroj валјак со гуми Stavostroj
3
Контактирајте го продавачот
15.600 € PLN 68.000 PLN
Валјак со гуми
Година Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1984 Километража Сила
Латвија, Riga
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1982 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
13.310 € PLN 58.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1985 Километража 568 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
13.370 € HUF 5.080.000 HUF
Валјак со гуми
Година 1989 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 1989 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 1990 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 1989 Километража Сила
Чехија, Havlíčkův Brod
Контактирајте го продавачот
100 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Украина, Виноградів
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
10.496 €
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 8029 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
вибрационен валјак за земја Stavostroj  VV111
1
Контактирајте го продавачот
9.176 € PLN 40.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1986 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Pobiedziska
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се