Филтри -

Градежни машини Sandvik од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини Sandvik од Германија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Hessisch Oldendorf
машина за дупчење Sandvik Commando DC 125R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 1336 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за дупчење Sandvik BPI Titon 200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 4300 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење Sandvik DX700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 2500 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење Sandvik Titon 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 13250 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
70.091 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 13169 м/ч Сила
Германија, Überherrn
Контактирајте го продавачот
87.941 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 9815 м/ч Сила
Германија, Überherrn
Контактирајте го продавачот
57.001 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 10000 м/ч Сила
Германија, Überherrn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се