Филтри -

Градежни машини Samsung

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Градежни машини Samsung

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1994 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1992 Километража 10000 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 10480 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 €
Багер на тркала
Година 01/1985 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Багер гасеничар
Година 1995 Километража 9500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1995 Километража 13736 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
натоварувач со тркала Samsung MX292L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Samsung 210 SE за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Багер на тркала
Година 1995 Километража 8560 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 7039 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Багер гасеничар
Година 1998 Километража 5998 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер гасеничар Samsung MX132 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала Samsung SL180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала Samsung SL180-2 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
57.030 € TRY 1.650.000 TRY
Багер гасеничар
Година 1995 Километража 8000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2001 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
натоварувач со тркала Samsung SE280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.490 €
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 13181 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 7805 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1998 Километража 13615 км Сила
Шпанија, Alborea (Albacete)
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Багер на тркала
Година 1998 Километража Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се