Филтри -

Градежни машини SOILMEC од Италија

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOILMEC од Италија: 38 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 12/2009 Километража Сила 120 кс
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
машина за дупчење SOILMEC машина за дупчење SOILMEC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила 116 kW
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила 470 кс
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 5856 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Машина за дупчење
Година 1991 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Машина за дупчење
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2000 Километража 4486 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење SOILMEC CM50 CFA машина за дупчење SOILMEC CM50 CFA машина за дупчење SOILMEC CM50 CFA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење SOILMEC R312 машина за дупчење SOILMEC R312
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 9500 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење SOILMEC SR30 CFA машина за дупчење SOILMEC SR30 CFA
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се