Филтри -

Градежни машини SANY од Италија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SANY од Италија: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мини багер SANY SY35UT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мини багер SANY SY35UT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови мини багер SANY SY26UT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 18 м/ч Сила 105 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
Мини багер
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила 19.58 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови багер гасеничар SANY SY305C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 280 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
Мини багер
Година 2021 Километража 13 м/ч Сила 39.02 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
Мини багер
Година 2021 Километража 180 м/ч Сила 19.58 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
Мини багер
Година 2021 Километража 145 м/ч Сила 69.73 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови багер гасеничар SANY SY500H нови багер гасеничар SANY SY500H нови багер гасеничар SANY SY500H
3
Контактирајте го продавачот
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 400 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови багер гасеничар SANY SY215C нови багер гасеничар SANY SY215C нови багер гасеничар SANY SY215C
3
Контактирајте го продавачот
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 164 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 105 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови мини багер SANY SY35U нови мини багер SANY SY35U нови мини багер SANY SY35U
3
Контактирајте го продавачот
Мини багер
Година 2021 Километража Сила 24.41 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови багер на тркала SANY SY155W нови багер на тркала SANY SY155W нови багер на тркала SANY SY155W
3
Контактирајте го продавачот
Багер на тркала
Година 2021 Километража Сила 164 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
нови багер гасеничар SANY SY135C нови багер гасеничар SANY SY135C
2
Контактирајте го продавачот
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 105 кс
Италија, Anzola Emilia (BO)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се