Филтри -

Градежни машини Palfinger

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

35 огласа: Градежни машини Palfinger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
91.480 € PLN 390.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел P 300 KS Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 20.5 м Носивост 350 кг
Година 12/2012 Километража 69000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P260B Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 17.3 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража Сила
Полска, Mikołów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P260B Висина на подигање 23.6 м Дофат на стрела 12.9 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража 50375 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P 260 B Дофат на стрела 12.75 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 119000 км Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел P200A Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Osimo
возило со дигалка со корпа Palfinger P260B
1
Контактирајте го продавачот
81.870 € PLN 349.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 23.6 м Дофат на стрела 16.2 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Мини кран
Носивост 1500 кг
Година 2010 Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел P 260B Висина на подигање 25.6 м Носивост 230 кг
Година 03/2010 Километража 89533 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P 300 KS Дофат на стрела 20.5 м Носивост 350 кг
Година 2013 Километража 7490 км Сила
Полска, Chojnice
кран гасеничар Palfinger Palfinger-Sany SANY SCE 1350 A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража 56200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.880 € HUF 13.500.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел P200A Autocarrata Висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 82000 км Сила
Унгарија, Salgótarján
Контактирајте го продавачот
322.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12.5 м
Година Километража Сила
Франција, Fay-sur-Lignon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P170TXE
Година 2020 Километража 62179 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
52.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 200 TXE
Година 2018 Километража 60224 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
615.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел P750 Висина на подигање 75 м Носивост 600 кг
Година 2018 Километража 19000 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Носивост 120 кг
Година 2009 Километража 35969 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 243000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 11 м
Година 12/1997 Километража 2500 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел P260B
Година 2012-08-30 Километража 186906 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел P260B
Година 2014 Километража 57389 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
102.000 € PLN 435.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 30 м Носивост 320 кг
Година 2014 Километража 4450 м/ч Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
55.130 € PLN 235.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел Bison Palfinger TKA28KS Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 19.5 м Носивост 300 кг
Година 12/2005 Километража 217000 км Сила
Полска, Łódź
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи