Филтри -

Градежни машини PPM од Шпанија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини PPM од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка PPM ATT 900
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 51 м Носивост 80000 кг
Година 2001 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Автодигалка
Година 1993 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Автодигалка
Година 1990 Километража 34889 км Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 28 м Дофаќач 28 м
Година 01/2000 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
автодигалка PPM ATT 680
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 38 м Носивост 60000 кг
Година 1990 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1987 Километража 25567 м/ч Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се