Филтри -

Градежни машини PPM

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

50 огласа: Градежни машини PPM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка PPM ATT 900
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 53 м
Година 1999 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел ATT 400-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30.4 м Дофаќач 15 м
Година 2001 Километража 176000 км Сила
Полска, Częstochowa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран PPM Модел ATT 1190 Носивост 100000 кг
Година 06/1997 Километража 49330 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
49.200 € PLN 210.000 PLN
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел 30 ton Висина на подигање 31.5 м Дофат на стрела 31.5 м Дофаќач 9 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 1996 Километража 129652 км Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Автодигалка
Година 1999 Километража 140000 км Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел PPM ATT 380 Висина на подигање 30.4 м Дофат на стрела 27 м Дофаќач 7.5 м Носивост 40000 кг
Година 1991 Километража 21500 км Сила
Полска, Wierzbica
автодигалка PPM ATT 400/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2002 Километража 168000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Дофаќач 8 м Носивост 45000 кг
Година 1990 Километража 106000 км Сила
Франција, Brie-Comte-Robert
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Кран гасеничар
Висина на подигање 25 м Носивост 25000 кг
Година 1978 Километража 3569 м/ч Сила
Белгија, Oostkamp
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел ATT 280 Висина на подигање 27 м
Година 1991 Километража 120000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
91.360 € PLN 390.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран PPM Модел ATT 600/2 Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Дофаќач 8 м
Година 12/2002 Километража 126000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
58.330 € PLN 249.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран PPM Модел ATT 400/2 Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 16 м
Година 05/2001 Километража 133000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
97.000 US$ EUR ≈ 89.570 €
Автодигалка
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 15 м Носивост 35000 кг
Година 2000 Километража 169094 км Сила
Украина, Chornomorsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1 Висина на подигање 17 м Носивост 20000 кг
Година 1987 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
автодигалка PPM ATT 600.2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг
Година 2003 Километража 42116 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Автодигалка
Година 1993 Километража 162744 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
78.710 € PLN 336.000 PLN
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Полска, Wołomin
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел ATT 600 Висина на подигање 55.6 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 78 км/ч
Година 1999 Километража 378378 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1981 Километража 10715 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Автодигалка
Година 1999 Километража 15000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
автодигалка PPM D2066 LF33 (265 KW)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража 109720 км Сила
Германија, Lemgo
автодигалка PPM A580 автодигалка PPM A580 автодигалка PPM A580
3
Контактирајте го продавачот
42.170 € PLN 180.000 PLN
Автодигалка
Модел A580 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м
Година 01/1983 Километража 4789 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел PPM ATT400 Висина на подигање 30.4 м Дофат на стрела 30.4 м Дофаќач 8 м Капацитет на крајот на стрелата 9 т
Година 1998 Километража 67091 км Сила
Полска, Brodnica
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Автодигалка
Година 1987 Километража Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Автодигалка
Година 1995 Километража 12695 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи