Филтри -

Градежни машини POTAIN од Бугарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини POTAIN од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2002 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 50 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2001 Километража Сила
Бугарија, София
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1998 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 70.9 м Дофат на стрела 60 м Носивост 20000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3.4 т
Година 1984 Километража Сила
Бугарија, Sofia
кула кран POTAIN GMR 360 B кула кран POTAIN GMR 360 B
2
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1984 Километража Сила
Бугарија, Sofia
кула кран POTAIN 744 E кула кран POTAIN 744 E кула кран POTAIN 744 E
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 44 м Дофаќач 48 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 1987 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се