Филтри -

Градежни машини Potain

Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

229 огласа: Градежни машини Potain

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2000 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Кула кран
Година Километража Сила
Белгија, Fernelmont
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кула кран Potain Chassis V63A for rental кула кран Potain Chassis V63A for rental
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година Километража Сила
Франција, Dry
кула кран Potain HD 12 A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1998 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Кула кран
Година 1990 Километража Сила
Белгија, Leuze-en-Hainaut
кула кран Potain GMR 321 B
1
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 25 м Носивост 2000 кг
Година 1989 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain CARRO 3.80 X 3.80 POTAIN
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2010 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 42 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2005 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2002 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 40 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2003 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 45 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2000 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 50 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2001 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
аукција 4.547 € SEK 53.000 SEK
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Västerås
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 10000 кг
Година 2007 Километража Сила
Франција, Dry
кула кран Potain MDT 189
1
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Кула кран
Висина на подигање 33.1 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1650 т
Година 07/2018 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 27 м Носивост 2000 кг
Година 1995 Километража Сила
Италија, Cascina Angelina
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Potain Висина на подигање 20 м Капацитет на крајот на стрелата 6 т
Година 2000 Километража 5900 км Сила
Романија, Zalău
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Potain HD 25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 27 м Носивост 2000 кг
Година 1998 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2023 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 28 м Носивост 1800 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.85 т
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 75 м Носивост 12000 кг
Година 2007 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 65 м Носивост 12000 кг
Година 2007 Километража Сила
Франција, Dry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 12000 кг
Година 2004 Километража Сила
Франција, Dry
кула кран Potain MCT 68
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2010 Километража Сила
Италија, Merate
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се