Филтри -

Градежни машини O&K од Европа

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

159 огласа: Градежни машини O&K

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 6.600 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1978 Километража 8147 м/ч Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
аукција 431,30 € SEK 5.000 SEK
Багер на тркала
Година 1973 Километража Сила
Шведска, Bjursås
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1992 Километража 9830 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
30.250 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 12/2002 Километража Сила
Литванија, Tauragė
багер гасеничар O&K RH-25.5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 9097 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
багер на тркала O&K MH5 багер на тркала O&K MH5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1984 Километража 12025 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
багер гасеничар O&K RH12.5 багер гасеничар O&K RH12.5
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
11.260 € PLN 48.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 3500 кг
Година 1992 Километража 8500 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 01/2003 Километража 10005 м/ч Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
8.319 €
Мини багер
Година 1990 Километража 5950 м/ч Сила
Германија, De-48341 Altenberge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Италија, Rome
багер гасеничар O&K RH-9 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1986 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1994 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
грејдер O&K F156A за делови грејдер O&K F156A за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1988 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер на тркала O&K MH5 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1986 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер на тркала O&K RH-6-PMSLC за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1992 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер на тркала O&K MH CITY за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1992 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар O&K RH-6-PMS за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер на тркала O&K MH6 PMS за делови багер на тркала O&K MH6 PMS за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2000 Километража 12677 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1994 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража Сила
Романија, Bihor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи