Филтри -

Градежни машини NISSAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Градежни машини NISSAN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Scorpion 1812 Висина на подигање 18 м
Година 2019 Километража 3800 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ZED 21.3 JH - 20,6 m Висина на подигање 20.6 м Носивост 250 кг
Година 06/2017 Километража 47833 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел Snake 2112 SMART Висина на подигање 21 м Носивост 200 кг
Година 05/2010 Километража 75426 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320 - 20m Висина на подигање 20 м Носивост 225 кг
Година 03/2012 Километража 53782 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел T318 Висина на подигање 18 м Носивост 225 кг
Година 03/2012 Километража 75087 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел P260B - 25,6 m Висина на подигање 25.6 м Носивост 230 кг
Година 08/2012 Километража 44371 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел B200T Висина на подигање 20 м Носивост 200 кг
Година 11/2018 Километража 20682 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел ECOLINE 160 Висина на подигање 16 м Носивост 250 кг
Година 10/2017 Километража 29287 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел Z19 VTR Висина на подигање 19 м Носивост 230 кг
Година 09/2008 Километража 48515 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел HM25T Висина на подигање 25 м Носивост 220 кг
Година 07/2014 Километража 44038 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел TBR200 Висина на подигање 20.1 м Носивост 200 кг
Година 11/2010 Километража 110729 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел CTE ZED 20.2 easy (4) Висина на подигање 18 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 69622 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 easy (3) Висина на подигање 18 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 59416 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел Scorpion 1812 - 18 m Висина на подигање 18 м Носивост 225 кг
Година 2005 Километража 69090 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 200 TXE
Година 2018 Километража 60224 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Benelli Висина на подигање 21.2 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 36501 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 21 м
Година 2016 Километража 172500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел PA20T Висина на подигање 20 м Носивост 120 кг
Година 2013 Километража 184618 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Klaas Модел K23-28 Висина на подигање 28 м Носивост 360 кг
Година 2000 Километража 124929 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 17 м
Година 2019 Километража 3823 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 EASY (2) Висина на подигање 18 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 69002 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
38.400 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20.2 EASY (1) Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9.2 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 49716 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2010 Километража 120000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 47500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Snake 179 City Висина на подигање 17 м
Година 2000 Километража 69126 км Сила
Унгарија, Keszthely
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се