Филтри -

Градежни машини Nissan

Резултати од пребарување: 165 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

165 огласа: Градежни машини Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX200 Дофат на стрела 9.3 м Носивост 225 кг
Година 2017 Километража 48831 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MX250 Дофат на стрела 12.2 м Носивост 200 кг
Година 2019 Километража 36228 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 28153 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
64.480 € PLN 275.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2021 Километража 2215 км Сила
Полска, Łagiewniki Nowe
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел P 260B Висина на подигање 25.6 м Носивост 230 кг
Година 03/2010 Километража 89533 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел TB270 Висина на подигање 27 м Носивост 230 кг
Година 12/2011 Километража 104079 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MT222 EX Висина на подигање 22 м Носивост 200 кг
Година 06/2014 Километража 63091 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
аукција 12.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 159981 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 182 EX Дофат на стрела 13.2 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 47664 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел PLA 190 Дофат на стрела 11 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 76000 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan Cabstar NT400 - 20 m Multitel HX195 bucket truck boom lift
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HX195 Дофат на стрела 9.45 м Носивост 200 кг
Година 2019 Километража 35000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 1995 Километража 224868 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2002 Километража 78268 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг
Година 2013 Километража 78269 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 50 кг
Година 2014 Километража 92532 км Сила
Холандија, Almelo
кран гасеничар Nissan DH500-6 кран гасеничар Nissan DH500-6 кран гасеничар Nissan DH500-6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 07/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2016 Километража 174911 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 17/2/7 (8,5) HQ Дофат на стрела 8.5 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 31726 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2001 Километража 43301 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Snake 2010 H Plus Дофат на стрела 10 м Носивост 250 кг
Година 2018 Километража 45281 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2003 Километража 117085 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел T320 Дофат на стрела 11 м Носивост 225 кг
Година 2014 Километража 61722 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan NT 400 - 16m Multitel 160 ALU DS bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan NT 400 - 16m Multitel 160 ALU DS bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan NT 400 - 16m Multitel 160 ALU DS bucket truck boom lift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 58000 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа Nissan NT400 - 18m Oil&Steel Scorpion 1812 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan NT400 - 18m Oil&Steel Scorpion 1812 bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа Nissan NT400 - 18m Oil&Steel Scorpion 1812 bucket truck boom lift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Scorpion 1812 Дофат на стрела 12 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража 35000 км Сила
Полска, Rzeszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 165 огласа
Прикажи
Претплати се