Филтри -

Градежни машини Mercedes-Benz од Украина

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

19 огласа: Градежни машини Mercedes-Benz од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража 295000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 08/2016 Километража 238000 км Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
151.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2023 Километража 5000 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
119.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 01/2010 Километража 230000 км Сила
Украина, Коршів
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 102800 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
26.800 €
Возило со дигалка со корпа
Марка на лифт Ruthmann Висина на подигање 22 м Работна висина на подигање 22 м
Година 1993 Километража 149000 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 119.800 €
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 164000 км Сила
Украина, Кривий Ріг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2024 Километража 2000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Пумпа за бетон
Година 1994 Километража 263000 км Сила
Украина, Рогатин
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.650 €
Пумпа за бетон
Година 2006 Километража 22000 км Сила
Украина, Топильна
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 120000 км Сила
Украина, Кожичі
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 31 м
Година 1993 Километража 98000 км Сила
Украина, Vinnytsia
камион-мешалка IMER Group  на шасија Mercedes-Benz 3029
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 218000 км Сила
Украина, Kyiv
камион-мешалка Intermix  на шасија Mercedes-Benz 3244
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 210465 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел STEIGER TBR 260 Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 17 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража 275000 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 240 км Сила
Украина, Rivne
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи