Филтри -

Градежни машини MERCEDES-BENZ од Франција

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини MERCEDES-BENZ од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Камион-мешалка
Модел IMI 9.1
Година 04/2016 Километража 231000 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 01/2005 Километража 352475 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 05/2006 Километража 429000 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 10/2010 Километража 207000 км Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 3 Модел Acmar
Година 2001 Километража 155000 км Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
пумпа за бетон MERCEDES-BENZ SK 1922 пумпа за бетон MERCEDES-BENZ SK 1922 пумпа за бетон MERCEDES-BENZ SK 1922
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 08/1989 Километража 469861 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 09/2009 Километража 380000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 04/2005 Километража 265500 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Вакуум багер
Година 2010 Километража 231363 км Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon, 27600, Zac Les Champs Chouette 2
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
585.000 €
Вакуум багер
Година 2021 Километража 5434 км Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon, 27600, Zac Les Champs Chouette 2
Marketplace-E International
5 години на Machineryline
автодигалка MERCEDES-BENZ 911 автодигалка MERCEDES-BENZ 911 автодигалка MERCEDES-BENZ 911
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 1979-12-01 Километража 300000 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 6
Година 1979-05-30 Километража 154000 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ 911 возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ 911
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 1978-09-08 Километража 200000 км Сила
Франција, FONTAINE NOTRE DAME
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се