Филтри -

Градежни машини MAZ - Казахстан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

0 огласа: Градежни машини MAZ - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Other makes in the section "Градежни машини - Казахстан"

Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.130 €
Валјак со гуми
Година 2004 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
асфалт павер гасеничар Vögele 2100-2
1
Контактирајте го продавачот
256.000 US$ EUR ≈ 236.100 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.130 €
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
740.000 US$ EUR ≈ 682.400 €
Финишер за бетон
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Astana
валјак со гуми XCMG XP163 валјак со гуми XCMG XP163 валјак со гуми XCMG XP163
3
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.650 €
Валјак со гуми
Година 2016 Километража 2900 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.420 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 110.700 €
Финишер за бетон
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 138.300 €
Финишер за бетон
Година 2009 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 138.300 €
Финишер за бетон
Година 2000 Километража Сила
Казахстан, Astana
нови машина за дупчење Epiroc Diamec U4 нови машина за дупчење Epiroc Diamec U4 нови машина за дупчење Epiroc Diamec U4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Oskemen
Контактирајте го продавачот
1.100.000 € Со вклучен ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 90000 кг
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Zoomlion QY25V Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 136.7819 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Казахстан, Horgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 38.01 м Дофат на стрела 38.01 м Носивост 350 кг
Година 2009 Километража 7000 м/ч Сила
Казахстан, Shymkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 48 м Дофат на стрела 50 м Носивост 200 кг
Година 2017 Километража Сила
Казахстан, Shymkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Zoomlion QY80V Капацитет на крајот на стрелата 80 т Брзина 136.7819 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Казахстан, Boscobel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Boscobel
автодигалка Zoomlion ZTC1000V ZTC100V ZTC100 QY100K 100 ton Zoomlion used truck crane автодигалка Zoomlion ZTC1000V ZTC100V ZTC100 QY100K 100 ton Zoomlion used truck crane автодигалка Zoomlion ZTC1000V ZTC100V ZTC100 QY100K 100 ton Zoomlion used truck crane
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Zoomlion ZTC100V
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Horgos
автодигалка Zoomlion ZTC250V ZTC250 Zoomlion 25t 25tons 25 tons used moutned mobile t автодигалка Zoomlion ZTC250V ZTC250 Zoomlion 25t 25tons 25 tons used moutned mobile t автодигалка Zoomlion ZTC250V ZTC250 Zoomlion 25t 25tons 25 tons used moutned mobile t
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Zoomlion ZTC250V Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 2019 Километража Сила
Казахстан, Boscobel
автодигалка XCMG QY25K5D 25 Ton XCMG used mounted mobile truck crane автодигалка XCMG QY25K5D 25 Ton XCMG used mounted mobile truck crane автодигалка XCMG QY25K5D 25 Ton XCMG used mounted mobile truck crane
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY25K5D Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 136.7819 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Horgos
Контактирајте го продавачот
74.270 € KZT 35.860.000 KZT
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Контактирајте го продавачот
14.130 € KZT 6.820.000 KZT
Силос за цемент
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
нови фабрика за бетон OZAT BDS 90 Compact нови фабрика за бетон OZAT BDS 90 Compact нови фабрика за бетон OZAT BDS 90 Compact
3
Контактирајте го продавачот
71.020 € KZT 34.290.000 KZT
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Контактирајте го продавачот
137.900 € KZT 66.560.000 KZT
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Контактирајте го продавачот
321.200 € KZT 155.100.000 KZT
Асфалтна база
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Претплати се