Филтри -

Градежни машини MAN

Резултати од пребарување: 663 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

663 огласа: Градежни машини MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Автодигалка
Година Километража 445111 км Сила
Холандија, Wijchen
возило со дигалка со корпа MAN TGL 7.150 podnośnik koszowy Wumag WT 300 возило со дигалка со корпа MAN TGL 7.150 podnośnik koszowy Wumag WT 300 возило со дигалка со корпа MAN TGL 7.150 podnośnik koszowy Wumag WT 300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WT 300 Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 19.5 м
Година 2010 Километража 77000 км Сила
Полска, Rzeszów
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
28.441 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2008-05 Километража 447714 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 2014 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.700 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Носивост 1065 кг
Година 2002 Километража 322963 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
74.000 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11010 кг
Година 2011-02-06 Километража 370139 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 03/1983 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011-05 Километража 302643 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
89.950 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 8255 кг
Година 2013 Километража 870719 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 14575 кг
Година 2011 Километража 456118 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 19700 кг
Година 2008 Километража 661805 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
41.950 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 12940 кг
Година 2013 Километража 575612 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
71.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 17780 кг
Година 2018-09-01 Километража 157622 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
81.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 17950 кг
Година 2019-04-01 Километража 119728 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 17950 кг
Година 2019-04-01 Километража 165003 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
76.200 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 15520 кг
Година 2013 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
148.800 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 32000 кг
Година 2015 Километража 102471 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел Palfinger PK 23002 C
Година 10/2007 Километража 425000 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел Palfinger PK 9501
Година 05/2007 Километража 454000 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Palfinger PK 20002
Година 10/2010 Километража 363000 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Автодигалка
Евро Euro 2 Носивост 5700 кг
Година 1998 Километража 128000 км Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
57.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 16010 кг
Година 2013 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел Fassi F175A.023 Носивост 11440 кг Капацитет на крајот на стрелата 7.68 т
Година 2015 Километража 230000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
75.400 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO Носивост 15520 кг
Година 2013 Километража 360000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 663 огласа
Прикажи
Претплати се