Филтри -

Градежни машини Linden Comansa

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Linden Comansa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 50 м Носивост 2.5 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година Километража Сила
Шпанија, Ávila
кула кран Linden Comansa  16 LC 260 кула кран Linden Comansa  16 LC 260 кула кран Linden Comansa  16 LC 260
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 12000 кг
Година 2012 Километража Сила
Германија, Forstinning
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кула кран Linden Comansa 11LC160 кула кран Linden Comansa 11LC160 кула кран Linden Comansa 11LC160
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 42.4 м Дофаќач 65 м Капацитет на крајот на стрелата 1.54 т
Година 2014 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 44.9 м Дофаќач 52.5 м Капацитет на крајот на стрелата 1.32 т
Година 2015 Километража Сила
Германија, Forstinning
кула кран Linden Comansa 5LC5010 кула кран Linden Comansa 5LC5010
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 34.5 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 50 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2005 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 31.7 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т Брзина на подигање на товар 32.64 м/мин
Година 2005 Километража Сила
Бугарија, Elin Pelin
Контактирајте го продавачот
49.212 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 35.05 м Дофат на стрела 70.104 м Носивост 12000 кг
Година 1996 Километража Сила
Шведска, Stockholm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се