Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Украина

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

53 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
497.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1150-6.1 Дофат на стрела 66 м Дофаќач 819 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 2009 Километража 60777 км Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 1988 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
45.750 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10985 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
кула кран LIEBHERR  80 HC кула кран LIEBHERR  80 HC кула кран LIEBHERR  80 HC
3
Контактирајте го продавачот
16.670 € Без ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 45 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1984 Километража Сила
Украина, Киев
кула кран LIEBHERR 140 EC-H 6 кула кран LIEBHERR 140 EC-H 6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
46.670 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
21.500 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 24 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.85 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 150 м Дофат на стрела 60 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1920 т
Година 1999 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
50.060 € UAH 2.000.000 UAH
Багер на тркала
Година 2009 Километража 16000 м/ч Сила
Украина, Кременчук
кула кран LIEBHERR 71EC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 45 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 1997 Километража Сила
Украина, Львів
кула кран LIEBHERR 120 НС
1
Контактирајте го продавачот
77.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 50 м
Година 1986 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.4 т
Година 1990 Километража Сила
Украина, Київ
кула кран LIEBHERR 140 НС кула кран LIEBHERR 140 НС
2
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1987 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.55 т
Година 1993 Километража Сила
Украина, Київ
кула кран LIEBHERR 63 K
1
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Година 1990 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
13 € / час
Кула кран
Висина на подигање 183 м Дофат на стрела 55 м Носивост 8000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.55 т
Година 1991 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
15 € / час
Кула кран
Висина на подигање 181 м Дофат на стрела 60 м Носивост 10000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2.4 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
90.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
183.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 4526 м/ч Сила
Украина, Київ
автодигалка LIEBHERR LTM 1090 автодигалка LIEBHERR LTM 1090 автодигалка LIEBHERR LTM 1090
3
Контактирајте го продавачот
380.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Година 2006 Километража 98000 км Сила
Украина, Київ
автодигалка LIEBHERR LTM1050
1
Контактирајте го продавачот
501 € / смена
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM1050 Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година Километража Сила
Украина, Київ
кула кран LIEBHERR 32TT кула кран LIEBHERR 32TT
2
Контактирајте го продавачот
70.000 € Со вклучен ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 30 м Носивост 4000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1100 т
Година 2008 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
37.550 € UAH 1.500.000 UAH
Кула кран
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 43 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.15 т
Година 1989 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
89.950 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9570 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 116.100 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Дофат на стрела 30 м Носивост 40000 кг
Година 1998 Километража Сила
Украина, м. Львів
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се