Филтри -

Градежни машини LIEBHERR од Хрватска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини LIEBHERR од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2010 Километража 11825 км Сила
Хрватска, Split
натоварувач со тркала LIEBHERR L564 за делови
1
Контактирајте го продавачот
13.447 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Багер на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 11770 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
57.300 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 8156 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9685 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 12245 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Железнички багер
Година 2008 Километража 13743 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTF 1045 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 44 м Дофаќач 44 м Носивост 45000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т Брзина на подигање на товар 5 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 2006 Километража 240000 км Сила
Хрватска, Zadar
автодигалка LIEBHERR 1040 автодигалка LIEBHERR 1040
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел 1040 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 30 м Носивост 40000 кг
Година 04/1991 Километража 1 км Сила
Хрватска, Rijeka
автодигалка LIEBHERR LT1055 автодигалка LIEBHERR LT1055 автодигалка LIEBHERR LT1055
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 1979 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1982 Километража 12675 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
натоварувач со тркала LIEBHERR L531
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1986 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10666 м/ч Сила
Хрватска, Kistanje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се